EN ALTYAZıLı FILM SıRLARı

En altyazılı film Sırları

En altyazılı film Sırları

Blog Article

Maverick teacher John Keating uses poetry to embolden his boarding school students to new heights of self-expression.

After their plane crashes in Alaska, six oil workers are led by a skilled huntsman to survival, but a pack of merciless wolves haunts their every step.

This is an animated adaptation of the classic story of Nils Holgerson, a naughty gestalt who is transformed to a very little dwarf and goes through many adventures, flying with a band of wild geese.

A vampire hunter fights to save a besieged city from an army of otherworldly creatures controlled by Dracula.

A veteran assigned to extract Earth's remaining resources begins to question what he knows about his mission and himself.

Her ne kadar haşyet ve gerginlik filmlerinin skorsına yaklaşamasa da, bu yılda beyaz perde dalü ev ve animasyon türlerinde nispeten âlâ asar verecekler. Ancak film kolü bu yıl başka senelerın bilakis canlandırma bileğil de hem canlandırma hem de anime - ocak dokunuşı üzerine daha ağırlıklı filmleri sinemayla buluşturmaya müheyya.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

Gizlilik ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu tarz şeylerin kullanmaını onaylama edersiniz.

A man suffering a family loss enrolls in a class about care-giving that changes his perspective on life.

Sevgilisiyle izleyecek kızlar filmin ortalarına hak muhatara çanları çalmaya adım atar ilgi edin

şu demek oluyor ki dünkü bir kadro ne karaktere sesini oturtabilir ne senkron uyarlamasını essah yapabilir ne de bir filmi bir güneş ortamında yetiştirebilir. Ancak görmüş geçirmiş ve uyumlu bir dublaj ekibi ile bir film istendiği takdirde bir ruz içerisinde ve hevesli olarak türkçe dilinde dublajlanabilir.

During a slave revolt in 1844, a British mercenary helps an Antilles island colony gain its independence from Portugal, but years later he returns to manhunt a local rebel army leader and former friend.

A semi-spinoff of the popular Yu-Gi-Oh anime series, focusing on a boy named Jaden and his misadventures kakım a student at an esteemed Duel Monsters academy.

İşleri film izleyicisine filmin dublajlı doğrusu bilahare selen eklendikten sonra sunulduğunu nüans ettirmeden izletmektir. Bir sair bileğdavranışle türkçe dublaj film izleyicisine filmin sonradan seslendirildiğini hissettirmemek, senkron hataları yapmamak ve seslendirdiği kişinin karakterini kendi ses tonu ile uyumlu hale getirmektir.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page